Волонтерська група HELP ARMY разом з Благодійним Фондом “Харків з тобою” оголошує збір коштів для покупки обладнання для центру керування вогнем ППО.

Мета збору – 250 000 грн.

Харків – це символ опору. Наше місто витримало російську атаку, безладні обстріли та цільові удари по нашій інфраструктурі. Наше місто не здається. Наше місто бореться за свою свободу.

Сили ППО Харкова, які захищають наше місто від російської агресії, звернулися до волонтерської групи HELP ARMY з запитом дооснастити центр керування вогнем мобільних груп ППО.

Нам потрібно зібрати 250 тисяч гривень на закупівлю обладнання для центра та мобільних груп, яке дозволить нашим захисникам ефективніше координувати дії та забезпечити безпеку наших домів.

Кожна гривня має значення. Ви можете допомогти очистити небо Харкова від ворожих дронів. Ви можете допомогти зберегти Харків.

Ми вдячні вам за вашу підтримку та солідарність. Ми віримо, що разом ми зможемо забезпечити безпеку Харкова.

Перерахувати пожертви на наш рахунок можна в формі нижче.

Будь ласка, поширюйте цей текст серед своїх друзів, родичів та знайомих. Не будьте байдужими!

Зібрано 2100 грн.
1%

Fondy payment gateway

До збору долучилися:

+200 грн від ххх1862!
+200 грн від yulia.breinina
+200 грн від ххх3701
+500 грн від ххх9293
+1000 грн. Дякуємо gcorvuscorax

============================
Цей збір оголошує волонтерська група HELP ARMY та Благодійний Фонд “Харків з тобою”, які працють на захисті України з 2014 року. HELP ARMY – це незалежна громадська організація, яка допомагає українським військовим, та ветеранам, які постраждали від війни з російскою федерацією.

За останні 9 років ми зібрали та передали більше 100 мільйонів гривень на потреби фронту, включаючи медичне обладнання, засоби захисту, продукти харчування, одяг, пальне та інше. Ми також надаємо психологічну, юридичну та соціальну допомогу ветеранам та їхнім сім’ям. Ми робимо все можливе, щоб підтримати нашу армію та наш народ.

Дякуємо вам за вашу щедрість та патріотизм. Слава Україні! Героям слава!

ВСІ НАШІ ЗБОРИ

Залишити коментар