Поїздка на фронт наразі завжди супроводжується певним ореолом таємничості, адже волонтери це люди ідейні і нерідко стараються взяти на себе набагато більше зобов’язань ніж реально можуть виконати, тому поняття виконаного плану поїздки відносне – завжди прагнемо зробити набагато більше ніж встигли, не встигаємо потрапити у всі місця куди заплановано, або не в змозі засунути всі речі в машину, тому що вільне місце в автомобілі закінчилось. Данна поїздка наразі скоріше виключення з правил адже… Ми встигли потрапити всюди де планували і відвезли воїнам все, що встигли зібрати на момент поїздки!

Отже, про все по порядку:

ПОїздка на фронт 28-29 листопада 2015 року

виїхали ми одним автомобілем на дві військові частини і по дорозі перевантажили Анжелу Денисенко з певним гумвантажем на військовий автомобіль який нас зустрів в Сєверодонецьку – подробиці за посиланням на сторінці а поки фото на пам’ять 

Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - Северодонецьк
Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - Фасад

ще раз подивились на міст по якому “комбриг гонить контрабандої фури вночі” (звісно, шутка)

Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - мост в Щастя
Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - Луганська ТЕС

розвантажились (подробиці на сторінці) та повернулись і де б ще ми могли зустріти  Амину Окуеву ? як не в зоні АТО тут я сфотографував процесс селфі

Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - селфі з Аміною Оюновою

і бойових побратимів 

Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - ПОБРАТИМИ

Організація поїздки на фронт і збір гуманітарної допомоги – команда “Help army” і БФ “Харків з тобою” Андрію Полішопу, Олені Шержуковій.

На зворотньому шляху екіпаж зробив невеличкий крюк і заіхав в гості з подарунками ще в одну частину подробиці на сторінці.

Залишити коментар