Поїздка на фронт наразі завжди супроводжується певним ореолом таємничості, адже волонтери це люди ідейні і нерідко стараються взяти на себе набагато більше зобов’язань ніж реально можуть виконати, тому поняття виконаного плану поїздки відносне – завжди прагнемо зробити набагато більше ніж встигли, не встигаємо потрапити у всі місця куди заплановано, або не в змозі засунути всі речі в машину, тому що вільне місце в автомобілі закінчилось. Данна поїздка наразі скоріше виключення з правил адже… Ми встигли потрапити всюди де планували і відвезли воїнам все, що встигли зібрати на момент поїздки!
Отже, про все по порядку:
![ПОїздка на фронт 28-29 листопада 2015 року](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1369.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
виїхали ми одним автомобілем на дві військові частини і по дорозі перевантажили Анжелу Денисенко з певним гумвантажем на військовий автомобіль який нас зустрів в Сєверодонецьку – подробиці за посиланням на сторінці а поки фото на пам’ять
![Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - Северодонецьк](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1379.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
- і поїхали далі на Щастя. Розвантажили частину гуманітарки в одному місці : подробиці на сторінці за посиланням
- частину у майже рідних теперішнім волонтерам і колишнім військовим 92-ї Леоніду Маслову – Гіві и Виталію (Шураві) стінах з допомогою їхньої зміни – нових героїв необ’явленої війни : подробиці на сторінці за посиланням
- заїхали на Фасад з подарунками і зустріли там комбрига 92-ї Віктора Ніколюка,
![Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - Фасад](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1536.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
ще раз подивились на міст по якому “комбриг гонить контрабандої фури вночі” (звісно, шутка)
![Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - мост в Щастя](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1541.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
- розвантажили гуманітарку подробиці на сторінці за посиланням та поїхали далі
- дуже популярне місце для фотографування
![Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - Луганська ТЕС](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1599.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
розвантажились (подробиці на сторінці) та повернулись і де б ще ми могли зустріти Амину Окуеву ? як не в зоні АТО тут я сфотографував процесс селфі
![Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - селфі з Аміною Оюновою](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1647.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
і бойових побратимів
![Поїздка на фронт 28-29.11.2015р. - ПОБРАТИМИ](https://i0.wp.com/help-army.org/wp-content/uploads/2023/06/ato-9-1623-1.webp?resize=800%2C534&ssl=1)
Організація поїздки на фронт і збір гуманітарної допомоги – команда “Help army” і БФ “Харків з тобою” Андрію Полішопу, Олені Шержуковій.
На зворотньому шляху екіпаж зробив невеличкий крюк і заіхав в гості з подарунками ще в одну частину подробиці на сторінці.